Osmaniye Güncel Haberler
Osmaniye'de 112 Acil Servis ç
Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Ambulans Servisi Başhekimliği çalışanl
Osmaniye'de uyuşturucu operas
Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter
Osmaniye'de uyuşturucu operas
Osmaniye'de uyuşturucu imal ve ticareti suçunu örgütlü olarak işledikleri
Osmaniye'de ilçe özel idare
Osmaniyeİl Genel Meclisi'nin Ocak ayında aldığı kararla ile bağlı 6 ilçe
Osmaniye'de helikopter destekl
Osmaniye'de uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter destekli operasyonda
AK PARTİ MUHTEMEL KADİRLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TÜRKMENOĞLU

AK PARTİ MUHTEMEL KADİRLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TÜRKMENOĞLU

  Bu haber 23 Agustos 2013, Cuma 21:06:00 eklenmiştir. 17211 kez okunmuştur.
AK PARTİ MUHTEMEL KADİRLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TÜRKMENOĞLU Yaklaşmakta olan yerel yönetimler seçimleri öncesi siyasi partilerin kiminle seçime gideceği bazı yerlerde netlik kazanırken Osmaniye ve ilçeleri için Belediye Başkan adayının Ekim ayında açıklanması bekleniyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yaklaşmakta olan yerel yönetimler seçimleri öncesi siyasi partilerin kiminle seçime gideceği bazı yerlerde netlik kazanırken Osmaniye ve ilçeleri için Belediye Başkan adayının Ekim ayında açıklanması bekleniyor.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Önümüzde ki hafta Ak Parti Genel merkezinde MYK üyeleri ve il Başkanları toplantısı yapılacak. Bu toplantı sonrası ise Belediye Başkanlığı seçimlerinde hangi il ve ilçe de kiminle seçime girileceği şekillenmiş olacak. Kadirli için Ankara Ak Parti Genel Merkezi kulislerinden yansıyan ise muhtemelen Ekim ayında Kadirli Ak Parti Belediye Başkan Adayının belli olacağı. Şu anda 5 Aday adayı Kadirli Ak Parti ilçe Başkanlığına gelerek aday adayı olduğunu bildirmiş durumda. Aday adaylığını açıklayanlar arasına muhtemelen 3 ismin daha katılacağı konuşuluyor.

Eski Belediye Başkanı Mustafa Türkmenoğlu diğer adaylara nazaran bir adım önde bulunuyor. Kadirli Halkına sorulduğunda diğer adayların şansının olmadığı Türkmenoğlu’nun diğer adaylara göre önde olduğu söyleniyor. Ayrıca Türkiye siyasetinin döndüğü Çamlıkahve vatandaşları şöyle diyor; Mustafa Türkmenoğlu Başkanlığı zamanında söz verdiği suyu getirip akıttı, susuzluk derdini çözdü, 50 senedir konuşulan bülbül deresini yaptı. Kanalizasyonu-lağam işini, altyapıyı bitirdi. Ana caddeleri ve çok işlek mahalle cadde ve yollarını yaptı. Kadirli ömründe görmediği parke yolları ve beton yolları Türkmenoğlu zamanında gördü. Adam 350 km bozulan yolun 150 Km.sini yaptı. Arıtmanın arsasını ayarladı, projesini yaptırdı. Yeşiltepe Mezarlığının içine 350 tonluk yeni bir su deposu yaparak su çıkmayan sülemiş çamlığının civarındaki mahallelere su akmasını da sağladı Allah razı olsun. Bazı mahalleleri heyelan bölgesi olmaktan çıkarttırdı. Belediyeden 100 işçiyi tazminatını vererek gönüllü olarak çıkardı, emekli etti.” dediler.

Tüm aday adaylarına başarılar diliyor, Kadirli’ye hizmet edecek kapasitede olan tüm aday adaylarımıza teşekkür ediyoruz.

(e-ha) İsmail UtkuETİKETLER : AK PARTİ MUHTEMEL KADİRLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TÜRKMENOĞLU, osmaniye haber, osmaniye,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
.Kadirli Sevdalısı
HADİ TÜRKMENOĞLU ADAYIM DE KADİRLİ YİNE HİZMET GÖRSÜN.
HADİ TÜRKMENOĞLU ADAYIM DE KADİRLİ YİNE HİZMET GÖRSÜN.
Kadirli Belediye Başkan Adayı 2014
Seninleyiz Türkmenoğlu
Mustafa Türkmenoğlu Başkanlığı zamanında söz verdiği suyu getirip akıttı, susuzluk derdini çözdü, 50 senedir konuşulan bülbül deresini yaptı. Kanalizasyonu-lağam işini, altyapıyı bitirdi. Ana caddeleri ve çok işlek mahalle cadde ve yollarını yaptı. Kadirli ömründe görmediği parke yolları ve beton yolları Türkmenoğlu zamanında gördü. Adam 350 km bozulan yolun 150 Km.sini yaptı. Arıtmanın arsasını ayarladı, projesini yaptırdı. Yeşiltepe Mezarlığının içine 350 tonluk yeni bir su deposu yaparak su çıkmayan sülemiş çamlığının civarındaki mahallelere su akmasını da sağladı Allah razı olsun. Bazı mahalleleri heyelan bölgesi olmaktan çıkarttırdı. Belediyeden 100 işçiyi tazminatını vererek gönüllü olarak çıkardı, emekli etti.”
Ak Partili Kadirli Belediyesi
Türkmenoğluna destek vermeliyiz
Türkmenoğlu ve ekibine bakıyorum temiz ve dürüst insanlar. Toplum tarafından sevilen insanlar. Şöyle bir bakarsak gerçekten Kadirli nin büyük devasa sorunları çözüldü. Yani Türkmenoğlu toprağın altına çalıştı ve ana arteller olarak çok yol yaptı. Toprağın üstünüde güzelleştirmek Türkmeoğlunun hakkı olduğunu düşünüyorum. Artık birlik beraberlik zamanı.Bence Türkmenoğlu tekrar aday edilmeli ve başkan seçilmeli neden mi? Kadirlimiz güzel memleketimiz güzel insanlarımız güzel hizmetler alsın diye. Kadirli halkı sayın Ömer Tarhan beyden Kadirli belediyesi ile ilgili personel, borç, Yapılan hizmetler, Krediler, birim harcamaları ile ilgili bilgi ve belge isteyebililer. Bütün vatandaşların bilgi edinme hakkı vardır.


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
Tl Yükle=
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu Fragmanı
Taner Yıldız: İsrail'e jet yakıtı satışı yok
10 yıl boyunca öldürmeyi hayal etti
Cep telefonu kavgası
Osmaniye'de mobese görüntüleri sürücü hatalarını gözler önüne serdi
OSMANİYE ' de çarşı merkezinde sahipsiz gezen at
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
Fikrim Yok
Diger anketlerimiz için tıklayın...
osmaniyevizyon.com Webutation
online counter
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.