Osmaniye Güncel Haberler
Osmaniye'de 112 Acil Servis ç
Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Ambulans Servisi Başhekimliği çalışanl
Osmaniye'de uyuşturucu operas
Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter
Osmaniye'de uyuşturucu operas
Osmaniye'de uyuşturucu imal ve ticareti suçunu örgütlü olarak işledikleri
Osmaniye'de ilçe özel idare
Osmaniyeİl Genel Meclisi'nin Ocak ayında aldığı kararla ile bağlı 6 ilçe
Osmaniye'de helikopter destekl
Osmaniye'de uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter destekli operasyonda
En Görkemli Çocuk Şenliği Sona Erdi

En Görkemli Çocuk Şenliği Sona Erdi

  Bu haber 09 Agustos 2010, Pazartesi 10:28:44 eklenmiştir. 15087 kez okunmuştur.
En Görkemli Çocuk Şenliği Sona Erdi Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen 22. Zorkun Çocuk Şenliğinin finali büyük bir coşkuya sahne oldu.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

06 - 08 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen şenliğin son günündeki programa Vali Celalettin Cerrah, Milletvekili Hakan Coşkun, Garnizon ve Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Osman Erkol, Belediye Başkanı Kadir Kara, Vali Yardımcıları Halit Deveci ve Hayrettin Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının İl Müdürleri, Siyasi Parti temsilcileri ve çok sayıda Osmaniyeli katıldı.

     Şenliğin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Kadir Kara, Zorkun Çocuk Şenliğinin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramından sonra ülke genelinde çocuklara yönelik düzenlenen en büyük çocuk etkinliği olduğunu söyledi. Başkan Kadir Kara, uluslar ve uluslararası boyutlara taşınması için imkânlar dâhilinde çalışmalarının sürdüğünü bu şenliklerin yapılmasına hiçbir nedenin engel teşkil edemeyeceğini vurgulayarak gelecek senelerde Zorkun Çocuk Şenliğin daha da geliştirerek büyük ve güzel etkinlikler yaparak kutlamaya çalışacaklarını ifade etti.

      Şenlikte konuşan Vali Cerrah ise çocuklara en çok değer veren, öğretmenlerimizin ve Türk milletinin izinden gittiği, Atatürk’ümüzün, başöğretmenimizin neferleri olan öğretmenlerimizin başlattığı çocuk şenliğinin Osmaniye’mizde devam edeceğini söyleyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti: “Dünyada çocuklarına çok değer veren millet; Türk Milletidir. Ayrıca Zorkun Çocuk Şenliğinde 40’a yakın konuda çocuklarımız yarışmışlardır. Gelenek haline gelen bu çocuk oyunlarını tekrardan buradan izlemek bizleri ziyadesi ile memnun etti. Bu konuda emeği geçen herkese huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” dedi.

     Vali Cerrah konuşmasının devamında, “Türk milleti büyük bir millettir. Türk milleti küçük şeylerin karşısında geriye adım atmaz. Türk milleti Asya’dan Viyana kapılarına kadar varan imparatorluk kurmuştur. Bu ülkenin bir karış toprağını vermemek için şehitler vermekteyiz, gerekirse hepimiz de bu yolda can vermeye hazırız.” dedi. Vali Cerrah; “Bizler her ne olursa olsun devlet olarak, güvenlik güçleri olarak bunların en kısa sürede gereğini yapacağız ve yapacak güce sahibiz. Bu dağları en kısa sürede bunlara dar edeceğiz, dar etmek zorundayız. Dörtyol ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde verdiğimiz şehitlerimizin kanında boğulacaklardır. Bu millet yıllarca, binlerce yıl kardeşlik içinde yaşadılar. Provokasyona gelmemiz, kardeşliği devam ettirmemiz lazım ama Türk milletinin bu kardeşliğini de suiistimal etmeye kalkanda gerekli cevabı bu milletten alır. “ diyerek konuşmasını bitirdi.

     Vali Cerrah’a, konuşması bitiminde Zorkun Çocuk Şenliğine katılan çocuklar tarafından, çocuklarla beraber çektirmiş olduğu bir fotoğraf takdim edildi. Şenlikler, Mehteran takımının gösterisi, çeşitli yarışma ve oyunlar, halk gösterileriyle devam etti. Zorkun Çocuk Şenliği yarışmalarda derece alanlara ödüllerinin verilmesi ile son buldu.ETİKETLER : Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen 22. Zorkun Çocuk Şenliğinin finali büyük bir coşkuya sahne oldu. ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
Tl Yükle=
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu Fragmanı
Taner Yıldız: İsrail'e jet yakıtı satışı yok
10 yıl boyunca öldürmeyi hayal etti
Cep telefonu kavgası
Osmaniye'de mobese görüntüleri sürücü hatalarını gözler önüne serdi
OSMANİYE ' de çarşı merkezinde sahipsiz gezen at
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
Fikrim Yok
Diger anketlerimiz için tıklayın...
osmaniyevizyon.com Webutation
online counter
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.